Стало відомо, якою буде ціна Samsung Galaxy Z Fold4

Компанія Samsung готується до презентації нових флагманських гнучких смартфонів Galaxy Z Flip4 та Galaxy Z Fold4, під час якої покажуть також нові флагманські TWS-навушники Samsung. Нагадаємо, презентація має пройти вже 10 серпня. Зараз стало відомо, скільки слід буде віддати за топовий гнучкий смартфон Samsung Galaxy Z Fold 4.

Як стверджують інсайдери, новий Samsung Galaxy Z Fold4 коштуватиме на європейському ринку 1864 євро за версію з 256 ГБ внутрішньої пам’яті, а варіант з 512 ГБ внутрішньої пам’яті буде доступним за 1982 євро. Варто зазначити, що інформації про топовий варіант з 1 ТБ внутрішньої пам’яті поки немає.

Нагадаємо, Samsung Galaxy Z Fold3 минулого коштував за відповідні версії 1800 та 1900 євро. Нові навушники Samsung будуть доступними за ціною 225 євро, у той час як попереднє покоління, Samsung Galaxy Buds Pro, коштували на старті 230 .євро. Безумовно, ці зміни ціни не можна назвати суттєвими, що приємно на фоні того, що нові iPhone отримають вищу ціну, ніж попереднє покоління.

Джерело GSMArena

Не пропустіть