Стало відомо, яка компанія найбільше виграла від зникнення Huawei з європейського ринку

Недавнє дослідження Counterpoint Research стверджує, що компанія Xiaomi отримала максимальну вигоду з виходу компанії Huawei з ринку смартфонів в європейському регіоні.

Станом на перший квартал 2020 року на європейському ринку не було смартфонів 5G середнього рівня. Ситуація плавно змінювалася, і вже до третього кварталу 2020 року на частку 5G-смартфонів середнього класу припадало близько 20%. У першому кварталі 2021 року таких смартфонів в Європі було вже 50%.

Ціновий діапазон, розглянутий дослідниками Counterpoint Research, становив від 250 до 500 доларів. Huawei користувалася великою популярністю в середньому сегменті Європи до спаду в минулому році, при цьому до першого кварталу 2021 року компанія практично пішла з ринку смартфонів Європи. З усіх постачальників Xiaomi продемонструвала найбільше зростання в річному обчисленні в сегменті смартфонів середнього класу через хорошу лінійку і агресивний маркетинг.

Падіння ринкової частки Huawei також відбилися на зростанні інших китайських брендів, таких як Oppo і Vivo. Ці бренди домоглися значних поліпшень в роботі на європейському ринку.

Поки що Apple і Samsung залишаються явними лідерами в сегментах 5G в Європі, хоча в майбутньому ситуація може змінитися. За прогнозом, світовий ринок смартфонів скоро можуть очолити дві китайські компанії.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть