Стало відомо, як виглядатиме Huawei Mate 40 та Mate 40 Pro

Компанія Benks, яка спеціалізується на аксесуарах для мобільних пристроїв, недавно поділилася рендерами нового модельного ряду iPhone 12 від компанії Apple, а зараз вона опублікувала й зображення двох нових флагманських смартфонів компанії Huawei – Mate 40 та Mate 40 Pro.

Слід звернути увагу на те, що флагманські смартфони Apple будуть презентовані вже через декілька днів, а от нові флагмани Huawei нам покажуть більш, ніж за тиждень. Компанія Benks опублікувала досить детальні зображення, які дозволяють роздивитися дизайн нових флагманів Huawei.

Ми можемо побачити, що модель оснащена основною круглою квадрокамерою, яка нагадує рішення, що використовувалося в Huawei Mate 30 минулого року. Також можна побачити подвійну фронтальну камеру та загнутий дисплей.

Нагадаємо, що всі нові смартфони модельного ряду Huawei Mate 40 повинні отримати флагманський чіпсет компанії Kirin 9000, який, згідно з останніми даними, може стати останнім чіпсетом Huawei HiSilicon (причина в забороні на використання потужностей TSMC). Також у всіх моделей має бути флагманська швидка зарядка потужністю 66W.

Нагадаємо, що офіційна презентація Huawei Mate 40 повинна пройти 22 жовтня. Очікується, що у новий модельний ряд Huawei ввійдуть моделі Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus та Mate 40 RS Porsche Design.

Джерело ITHome
Не пропустіть