Стало відомо, як виглядатиме гнучкий Samsung Galaxy Z Fold 3

Компанія Samsung готується до презентації своїх двох гнучких смартфонів, Samsung Galaxy Z Flip 3 та Samsung Galaxy Z Fold 3, і зараз була опублікована нова інформація саме про останню модель. Відомий інсайдер Бен Гескін опублікував рендери Samsung Galaxy Z Fold 3, які базуються на базі витоків інформації про цю модель.

Нагадаємо, що раніше цей інсайдер першим публікував якісні рендери iPhone X та Samsung Galaxy Z Fold 2, актуального флагманського гнучкого смартфона Samsung, які згодом виявилися повністю правдивими після виходів девайсів. Як показують рендери, Samsung Galaxy Z Fold 3 отримає блок основної камери, який дуже нагадує рішення у Samsung Galaxy S21 Ultra.

Також слід звернути увагу на те, що Samsung Galaxy Z Fold 3 буде мати підтримку стилуса S Pen, як і Samsung Galaxy S21 Ultra. Скоріш за все, його, як і з Samsung Galaxy S21 Ultra, не буде в комплекті, і купити його можна буде лише окремо. Слід також звернути увагу на те, що саме Samsung Galaxy Z Fold 3 стане першим гнучким смартфоном компанії з підтримкою стилуса S Pen.

У основного гнучкого дисплея будуть дуже тонкі рамки, а також врізану в дисплей фронтальну камеру. За роботу моделі повинен бути відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 або його Plus-версія, яка буде презентована вже літом цього року. Очікується, що Samsung Galaxy Z Fold 3 буде презентований вже у другій половині цього року, разом з Samsung Galaxy Z Flip 3 та іншими девайсами.


Не пропустіть