Стало відомо, як в два рази продовжити роботу смартфону на одній зарядці

На скільки вистачає заряду акумулятора на сучасному смартфоні при повноцінному його використанні? Звичайному користувачеві в середньому на один день. Начебто непогано, але хочеть кращого. При цьому повноцінно користуватися усіма потрібними функціями девайса.

Редакції вдалось підвищити “живучість” заряду смартфона практично до двох діб. А тепер розповідаємо як так вийшло.

Автояскравість – розвіюємо міф

Колись давно багато “експертів” розповідали про те, що якщо ви ввімкнете функцію автояскравості, то ваш смартфон буде розряджатися швидше.

Датчик освітленості буде постійно аналізувати кількість світла навколо, а система смартфона постійно регулювати рівень яскравості екрану, тим самим висаджуючи батарею вашого смартфона

Це повна нісенітниця. Одним з головних споживачів енергії в смартфоні є екран. І чим яскравіше підсвічування, тим більше “жор” батареї. Тому включена автояскравість збереже нам запас батареї, навіть з урахуванням постійної роботи датчика освітленості.

Відключаємо геодані, включаємо голову

Якщо ви цілими днями перебуваєте за кермом і користуєтеся навігатором, то цей пункт не для вас. Але якщо ви не користуєтеся GPS, то обов’язково відключайте цю функцію на своєму гаджеті. При включеному GPS смартфон постійно шукає супутники, тримає з ними зв’язок і відстежує ваше місцезнаходження. Як це позначається на заряді батареї, думаємо ви і самі здогадуєтеся.

Системні звуки, вібровідгук та інше

Можна зустріт величезну кількість людей у ​​яких все це включено. Кожне торкання по екрану супроводжується характерним звуком і вібрацією. Але навіщо це все? Мало того, що воно дратує, так ще і не несе ніякої користі.

Як же вплине на заряд батареї короткий звук і вібрація довжиною в пів секунди?

Одне таке “клацання” ніяк не вплине і десять не вплине. Але скільки їх набереться за день? Тисячі. Тому відключаємо всі ці “свистульки” в системі і не забуваємо про клавіатуру. Ну а тепер найголовніше.

Сповіщення. Чому ви цього не робите?

Чому ніхто не займається налаштуванням даного пункту? За замовчуванням ви отримуєте повідомлення від усіх додатків, встановлених на вашому пристрої. Прогноз погоди від браузера, повідомлення про знижки на кейси в іграх, вихід нової маски в умовному Snapchat і т.д

Чи потрібно вам захаращувати свої сповіщення подібним мотлохом? Сумнівно. Залиште тільки те що вам потрібно, соц. мережі, месенджери, пошта або чим ви там користуєтеся.

Не пропустіть