Стало відомо, у яких країнах вже незабаром будуть визнавати документи з “Дії”

У Міністерстві цифрової трансформації України працюють над тим, що документи з додатку “Дія” визнавали і за кордоном. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, у європейських міністрів цифрової трансформації є наміри швидко інтегрувати цифрові документи з “Дії” у свої національні системи.

За словами Федорова, зараз командою Мінцифри ведуться роботи над тим, щоб зробити “Дію” міжнародним сервісом. Завдяки цьому в українців з цифровими версіями документів буде можливість використовувати їх при подорожах і у всіх ситуаціях, де потрібні документи при перебуванні за кордоном. За його словами, до роботи над проектом готовий долучитись ряд міністрів цифрової трансформації, з якими Федоров спілкувався після останнього Diia Summit.

У Молдові вже ухвалюють ряд законодавчих змін, що необхідні для того, щоб визнати “Дію”. Окрім цього, інтеграція для відображення українських документів в Польщі вже реалізується командою Мінцифри. Варто нагадати, що наша держава – перша у світі, де електронні версії документів зробили рівними з пластиковими і паперовими аналогами.


Джерело Instagram

Не пропустіть