Стало відомо, коли відбудеться запуск Apple Card

За інформацією джерела Bloomberg, банківська карта Apple Card запуститься до кінця цього літа. Вона мала з’явитися разом з виходом iOS 12.4, але навіть після релізу поновлення вона недоступна.

Власники iPhone зможуть оформити карту через системний додаток Wallet, для цього потрібна обов’язкова установка iOS 12.4. На запуску новинка буде доступна тільки жителям США: це пов’язано з тим, що зараз Apple працює тільки з одним банком — американським Goldman Sachs.

Apple Card передбачає дві моделі використання — в якості віртуальної карти і фізичної з титану. Другий варіант призначений для тих країн, де не працює Apple Pay. На фізичній карті будуть відсутні реквізити, такі як 16-значний номер, термін дії та CVV-код: на ній буде нанесено тільки ім’я власника. В якості платіжної системи використовується MasterCard.

За всі покупки через Apple Card компанія буде повертати реальні гроші: 3% за будь-які витрати в сервісах і магазинах Apple і 2% за будь-які інші покупки. Ніяких відсотків і обмежень немає. При використанні фізичного варіанту картки також є кешбек на будь-які покупки — в розмірі 1%.


Не пропустіть