Стало відомо, коли Apple представить свою першу гарнітуру змішаної реальності

Компанія Apple може анонсувати свою першу гарнітуру за допомогою доповненої реальності (AR) та віртуальної реальності (VR) у червні. Ймовірно, це відбудеться на Всесвітній конференції для розробників WWDC 2022.

Раніше аналітик TFI Securities Мін-Чі Куо заявив, що Apрle випустить пристрій із абсолютно нової для компанії категорії у четвертому кварталі 2022 року. Виходячи з цього, можна припустити, що анонс гарнітури змішаної реальності відбудеться набагато раніше, щоб розробники встигли підготувати програми та контент для роботи з AR та VR.

Аналогічна ситуація спостерігалася під час анонсу чіпів Apple Silicon M1 – Тім Кук заявив про перехід на власні процесори влітку 2020 року та Apple надала розробникам спеціальні інструменти для адаптації софту, а вихід перших Mac на M1 (MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini) відбувся лише в листопаді. Крім того, компанія неодноразово робила перерву між презентацією та виходом нових продуктів у півроку та більше, наприклад, з Apple Watch, HomePod, iMac Pro. Головне, щоб ситуація з відкладеним релізом не перетворилася на повторення історії килимка для бездротової зарядки AirPower.

За чутками, перша гарнітура Apple отримає два 4K дисплеї micro-LED, 15 оптичних модулів/камер, два основних процесори рівня M1, можливість підключення до Wi-Fi 6E, відстеження очей, режим прозорої AR, відстеження об’єктів та управління жестами рук. Очікується, що така іграшка коштуватиме покупцям $3000.

Джерело Мacrumors
Не пропустіть