Стало відомо, хто купить смартфонний бізнес LG

Раніше у Мережі з’явилися інсайди про те, що компанія LG Electronics планує повністю закрити свій смартфонний підрозділ, і зараз керівники компанії підтвердили плани щодо продажі або закриття смартфонного підрозділу. Слід розуміти, що цей бізнес приносив компанії збитки вже багато років підряд, і ситуація постійно ставала все гіршою і гіршою, через що, вочевидь, і було прийняте таке неприємне для фанатів смартфонів LG рішення.

Зараз стало відомо, що компанія LG Electronics вже веде переговори про продаж свого смартфонного підрозділу. Досить ймовірним покупцем стане велика китайська компанія Vingroup, якій, за інсайдерськими даними, LG Electronics зробила найбільш привабливу пропозицію. Нагадаємо, що конгломерат Vingroup вже давно співпрацює з LG і випускає смартфони для неї на умовах ODM.

На даний момент у Vingroup одна з найбільших капіталізаціях серед в’єтнамських компаній – ринкова капіталізація компанії складає 16.5 мільярдів доларів, що приблизно рівно 14 відсотків капіталізації всіх в’єтнамських компаній. До сфери роботи Vingroup входить дуже велика кількість галузей – готелі та туризм, нерухомість, смартфони, дистрибуція та багато іншого.

Vingroup сфокусована на місцевому ринку, але очікується, що після покупки смартфонного підрозділу LG компанія вийде на ринок США. Нагадаємо, що у 2020 році компанія LG зайняла 12.9 відсотків північноамериканського ринку смартфонів. Vingroup, у свою чергу, є третім виробником смартфонів у В’єтнамі після Samsung та OPPO.

Не пропустіть