Стала відома дата випуску Huawei Mate 50

Серія смартфонів Huawei Mate 50 буде випущена в наступному році, однак це відбудеться не раніше кінця другого кварталу 2022 року. Про це стверджують джерела поставок.

Це означає, що до виходу нових флагманів може пройти, як мінімум, ще 9 місяців. І це в тому випадку, якщо компанія не перенесе пристрій на більш пізній термін, як це було з серією Huawei P50 в цьому році.

У повідомленні також йдеться, що, хоча Huawei планує випустити смартфони Huawei Mate 50 з підтримкою 5G, на ринку також з’являться версії з підтримкою мереж четвертого покоління.

Нові смартфони будуть побудовані на однокристальних системах Qualcomm Snapdragon і Kirin. У першому випадку очікується використання 4G-версії ще не анонсованої однокристальної системи Snapdragon 898. Якщо вже в цьому році вихід флагмана без підтримки мереж п’ятого покоління викликає питання, то в наступному році поява такого смартфону буде дуже дивною.

Однак джерело додає, що у Huawei немає вибору, оскільки діючі американські санкції не дозволяють їй встановлювати в свої смартфони найновіші рішення, вироблені з використанням американських технологій.

Минулого місяця Huawei представила Huawei P50 і P50 Pro. Перший доступний у версії з Snapdragon 888 4G, а другий можна придбати з Kirin 9000 або Snapdragon 888 4G. Жоден з смартфонів не підтримує підключення 5G, навіть в Китаї. Однак очікується, що до кінця року Huawei запустить 5G-версію для внутрішнього ринку. Більш того, ходять чутки, що компанія також представить Huawei P50 Pro Plus в кінці року.

Джерело Gizchina
Не пропустіть