США дозволили поставку чіпів Huawei на сотні мільйонів доларів

У США надали ліцензії, що дозволяють постачальникам продавати Huawei мікросхеми на сотні мільйонів доларів для її автомобільного бізнесу. Інформацію підтвердили два джерела, знайомих з цим питанням.

Автомобільні мікросхеми зазвичай не вважаються складними, що знижує планку схвалення. Джерело підтвердило, що уряд США видає ліцензії на мікросхеми в транспортних засобах, які можуть мати інші компоненти з підтримкою 5G.

Відповідаючи на питання про автомобільні ліцензії, представник Міністерства торгівлі США сказав, що уряд продовжує послідовно застосовувати політику ліцензування, «щоб обмежити доступ Huawei до товарів, програмного забезпечення або технологій для діяльності, яка може завдати шкоди національній безпеці та інтересам зовнішньої політики США».

Міністерству торгівлі заборонено розголошувати затвердження або відмови у видачі ліцензій, додав він.

Представник Huawei відмовилася коментувати ситуацію, додавши: «Ми позиціонуємо себе як новий постачальник компонентів для інтелектуальних підключених транспортних засобів, і наша мета – допомогти OEM-виробникам створювати більш досконалі автомобілі».

Посилаючись на загрози національній безпеці, США зробили все можливе, щоб уповільнити зростання ключового бізнесу Huawei. США в минулому році посилили обмеження, щоб обмежити продаж мікросхем, вироблених з використанням американського обладнання.

США також намагаються переконати союзників виключити обладнання Huawei зі своїх мереж 5G через побоювання з приводу шпигунства.

Джерело Reuters
Не пропустіть