Список смартфонів Xiaomi, які оновлять до прошивки MIUI 12

Нехай нову ОС поки що ще й не представили офіційно, але вже відомо про те, чим саме вона зможе приємно порадувати всіх користувачів, коли відбудеться її реліз. Так, власники смартфонів можуть розраховувати на розширені функціональні можливості, кілька нових додатків, посилену систему захисту, нові поліпшені алгоритми обробки знімків, перероблений інтерфейс, а також безліч інших приємних особливостей для смартфонів Xiaomi і Redmi. Новітнє програмне забезпечення абсолютно точно вийде для більш ніж 30 моделей телефонів, всі з яких зараз вже доступні на ринку. Крім того, нова операційна система гарантовано вийде для таких смартфонів, які тільки випустять в цьому році.

Ми провели дослідження і з’ясували, які саме смартфони від китайської корпорації Xiaomi, а також її дочірніх брендів, будуть оновлені до прошивки MIUI 12. Анонс цієї платформи трапиться у вересні 2020 року, а через приблизно один місяць після такого вона почне виходити для різних самих різних моделей.

Чим новіша і дорожча модель, тим швидше вона отримає нову операційну систему, однак всі мобільні пристрої компанії, які повинні отримати нову ОС, гарантовано будуть до неї оновлені в фінальному стабільному вигляді до кінця 2020 року. Йдеться як про китайську версію прошивки, так і про міжнародну, яка вигідно відрізняється від іншої підтримкою сервісів Google Play.

До нової ОС будуть оновлені такі моделі смартфонів, як Poco X2, Mi 10, Mi 10 Pro, Redmi 9, Redmi Note 9, Mi Mix Alpha, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Pocophone F1, Redmi K20, Mi 9T, Redmi K20 Pro, Mi 9T Pro, Redmi K30, Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7s, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7A, Mi 8 Pro, Mi 8, Mi 8 Lite, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Redmi Note 6, Redmi Note 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Mi 9 Pro, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi Play, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Redmi Note 8 Pro, Redmi 8 і Redmi 8A.

Однак не слід думати, що прошивка MIUI 12 виявиться на базі Android 11. Швидше за все, в більшості випадків її основою виявляться більш старі операційні системи від Google, і до цього потрібно бути готовим.

Не пропустіть