Співробітники Microsoft залишаться вдома до середини осені

Навіть після закінчення карантину співробітникам Microsoft буде запропоновано залишитися на віддаленій роботі

Компанія Microsoft була однією з перших, хто відправив своїх співробітників на віддалену роботу. І вона може бути однією з останніх, хто попросить їх повернутися на свої робочі місця.

За даними Business Insider, керівництво Microsoft сповістило підлеглих про те, що режим карантину триватиме ще довго – як мінімум до жовтня 2020 року. Весь цей час співробітники компанії продовжать працювати з дому. Виняток становитимуть ті, хто в силу специфіки своєї роботи повинен бути присутнім в офісі або лабораторіях.

Навіть після закінчення карантину співробітникам Microsoft буде запропоновано залишитися на віддаленій роботі, якщо вони вважатимуть, що так їм буде зручніше і при цьому не постраждає продуктивність праці. Не виключено, що цей приклад наслідуватимуть й інші високотехнологічні компанії у США.

Головна штаб-квартира Microsoft розташована в Сіетлі, штат Нью-Йорк. Влада штату ввела режим карантину щонайменше до кінця травня. Після того, як карантин буде послаблений, частина співробітників Microsoft зможе повернутися до нормального режиму роботи в офісах.

США лідирує за числом заражених коронавірусом COVID-19. До 6 травня у цій країні заразилося понад 1,2 мільйона осіб, з них понад 72 тисяч померли, а близько 200 тисяч одужали.

Джерело Business Insider
Не пропустіть