Специфікації iPhone SE Plus злили в Мережу

Пристрій прибуде з 6,1-дюймовим РК-дисплеєм.

Компанія Apple вперше випустила компактний смартфон iPhone SE в 2016 році. Минулого року на ринку з’явився його наступник, який також отримав назву iPhone SE. Тепер технічний гігант з Купертіно готується до запуску ще однієї версії моделі.

Цього року Apple, як очікується, випустить два пристрої в лінійці iPhone SE: стандартний iPhone SE, а також просунуту модель iPhone SE Plus.

Якщо вірити витоку, iPhone SE Plus буде оснащений 6,1-дюймовим РК-дисплеєм і чіпсетом Apple A14 Bionic. Це той самий чіп, який використовується в лінійці iPhone 12 5G. Однак залишається ймовірність, що пристрій все ж отримає 7-нм чіпсет Apple A13 Bionic, який використовується в лінійці iPhone 11.

Що стосується камери, то інсайдери стверджують, що основна представлена ​​12-мегапіксельним сенсором, а фронталка — 7-мегапіксельним.

Смартфону також приписують захист від пилу і вологи за стандартом IP67, що дозволяє опускати смартфон на глибину до 1 метра. У звіті також вказується, що крім Face ID телефон отримає Touch ID, що буде вбудований в кнопку живлення.

Очікується, що Apple iPhone SE Plus буде представлений як мінімум в двох кольорах — чорному і червоному. Коштуватиме пристрій близько 499 доларів.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть