Специфікації ASUS ZenFone 7 злили в Мережу

Незадовго до анонсу флагманського ігрового смартфона ASUS ROG Phone 3 інсайдери повідомили про реліз ще однієї новинки бренду. Тепер, завдяки останній публікації мережевих інформаторів, ми знаємо деякі специфікації гаджета під назвою ZenFone 7, а також передбачувану дату його презентації.

За даними китайського видання TNNToday, ASUS ZenFone 7 буде представлений відразу в двох варіантах — стандартній моделі під назвою ZenFone 7 і «зарядженій» з приставкою Pro, що відрізняється більш продуктивним залізом. Ці телефони можуть бути доступні в чорному і білому корпусах.

Як і попередник, апарат отримає дисплей з тонкими рамками без вирізів і отворів. В якості селфі-модуля буде використовуватися потрійна основна камера з відкидним механізмом.

Згідно з витоком, серія ZenFone 7 також може отримати вбудований сканер відбитків пальців. Всередині девайсу буде встановлений новітній процесор Snapdragon 865 з 16 Гб оперативної пам’яті в різних конфігураціях. Про інші специфікації серії поки невідомо.

Апарати мають бути представлені вже наступного тижня, 22 липня.  Коштувати ZenFone 7 повинен дешевше, ніж телефон ASUS ROG Phone 3.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть