Sony WF-1000XM4 офіційно презентовано

Компанія Sony офіційно презентувала свої нові повністю бездротові навушники WF-1000XM4. Однією з їхніх головних фішок став чіпсет Sony V1. Завдяки системі мікрофонів з боків обох навушників та цьому чіпсету підтримуються кращі можливості поглинання шумів.

Sony WF-1000XM4 оснащені 6-міліметровими динаміками зі збільшеним на 20 відсотків магнітом та покращеною діафрагмою. Навушники мають сертифікацію Hi-Res Audio, є підтримка сертифікації Sony LDAC для покращеної потокової передачі звуку (до 990 кбіт/с), Sony DSEE Extreme та технологію Sony 360 Reality Audio. При використанні з додатком Sony Headphones Connect для Android та iOS можна налаштувати профілі на основі геолокації (Adaptive Sound Control).

Компанія Sony заявляє, що автономність нових Sony WF-1000XM4 складає 8 годин при ввімкненій функції активного поглинання шумів або до 12 годин без цієї функції. При використанні комплектного зарядного чохла загальна автономність складає до 24 годин та до 36 годин відповідно.

Що важливо, хоча автономність стала кращою, розмір самих навушників на 10 відсотків менше, ніж у попередньої версії, а розміри кейса зменшилися на 40 відсотків. Як заявляють у Sony, 5-хвилинна зарядка навушників у чохлі дає близько 60 годин відтворення музики. Чохол можна заряджати через USB-C та QI, у нього є підтримка IPX4. Ціна навушників Sony WF-1000XM4 складає 279 доларів.

Не пропустіть