Sony випустила велике оновлення для Playstation 4

Попрощайтеся зі створенням заходів і приватних спільнот.

Sony випустила ще одне велике оновлення для PlayStation 4. Воно принесло кілька корисних функцій для батьків.

Додатки «Тусовка» і «Повідомлення» зазнають змін. Зміниться інтерфейс в меню, а також з’явиться можливість «заглушити» всіх у швидкому доступі. Крім того, з’явиться більш простий батьківський контроль. Пункти «Спілкування з іншими гравцями» і «Перегляд матеріалів, створених іншими гравцями» будуть об’єднані в один — «Спілкування і матеріали, створені користувачами». Щоб використовувати функції спілкування в певних іграх, дітям доведеться відправляти запит батькам на електронну пошту (можна дозволити це заздалегідь, якщо знаєте, що дитина буде розмовляти з друзями).

Компанія також вирішила повністю видалити функцію зі створення подій або приватних спільнот, а доступ до всіх нині існуючих буде втрачений.

Помітно покращиться двофакторна автентифікація — користувачі зможуть використовувати сторонні додатки-автентифікатори для авторизації на PlayStation 4, в мобільному додатку та сайті PlayStation.

Крім того, розробники додали можливість вибирати серед великої кількості нових аватарів профілю, на яких зображені персонажі з популярних проектів, таких як The Last of Us або Journey.

Sony також оновлює свої програми Remote Play для телефонів і комп’ютерів, щоб забезпечити можливість підключення PS5.

Не пропустіть