Sony презентувала у Європі смартфон з “космічною” ціною

Компанія Sony більше року тому презентувала свій флагманський смартфон Xperia Pro, який був презентований разом з Xperia 1 II. Буквально декілька місяців тому він з’явився у продажі в США, а тепер компанія презентувала його і на європейському ринку. Модель доступна у Великобританії за ціною 2299 фунтів стерлінгів, а у Європі, Фінляндії та інших країнах ЄС вартість складає 2499 євро.

Нагадаємо, що Sony Xperia Pro був презентований разом з Xperia 1 II, але, на відміну від останнього, дуже сильно затримався. Модель призначена для професійних відеографів, оскільки може виконувати роль зовнішнього екрана для камери. Для цього передбачено HDMI-роз’єм, що робить Xperia Pro справді унікальною моделлю.

Це не все, чим Sony Xperia Pro відрізняється від Xperia 1 II – Модель має більш товстий корпус та аж 16 5G-антен. Крім цього, модель оснащена не 256 ГБ внутрішньої пам’яті, що є максимумом для Xperia 1 II, а 512 ГБ. У всьому решта модель повторює Xperia 1 II, що є достатньо відчутним недоліком, адже на ринку вже є більш сучасний Xperia 1 III.

Смартфон отримав 6.5-дюймовий OLED-дисплей з відношенням сторін 21:9 та роздільною здатністю 4K. Основна камера включає головний сенсор 12 МП, ультраширокий 12 МП, телефото 12 МП і ToF-сенсор. За роботу відповідальний флагманський минулорічний чіпсет Qualcomm Snapdragon 865, за автономність – акумулятор об’ємом 4000 мАг.


Не пропустіть