Sony презентувала свій перший електрокар

Компанія Sony в рамках виставки електроніки CES 2022 показала свій перший електромобіль Vision-S EV, який був презентований два роки тому, в рамках виставки CES 2020, та кросовер Vision-S 02. Окрім цього, дуже цікавим анонсом цієї презентації стала офіційна заява про те, що у компанії з’явився новий підрозділ, що буде займатися електромобілями.

Нагадаємо, що вже досить давно ходять чутки про те, що компанія Apple працює над власним автомобілем, а компанія Sony вже демонструє нам свої напрацювання, і тепер стала ще на крок ближче до повноцінного виходу на цей ринок. Підрозділ Sony Mobility буде створений вже весною цього року, і саме він буде займатися як вивченням ринку електрокарів, так і їх подальшим випуском.

Також Sony поділилася декількома демо-відеороликами, на яких показані її обидва прототипи. В одних демонструється користувацький інтерфейс, в інших – комфорт використання або можливість дистанційного керування з використанням 5G – словом, автомобілі будуть досить технологічними.

Нагадаємо, що протягом двох років Vision-S проходив випробування у Європі та Японії, і зараз компанія Sony презентувала Vision-S 02. Цей семимісний електрокросовер має довжину 4.85 метра, і цілком схожий в плані габаритів з Tesla Model Y. Слід зазначити, що у седана Vision-S та кросовера Vision-S 02 використовується та сама платформа.

Як і більш ранній прототип, Vision-S 02 оснащений двома двигунами по 200 кВт (один двигун на одну вісь), завдяки чому електрокар має повний привід, його загальна потужність складає 536 кінських сил. У Sony вже заявляли, що Vision-S може розігнатись до 100 кілометрів на годину менш, ніж за 5 секунд. Електрокар буде оснащений багатьма камерами та датчиками, він матиме можливість дистанційно грати на підключеній PlayStation, в салоні буде розміщено не менше п’яти екранів.

Не пропустіть