Sony презентувала новий додаток PlayStation для Android та iOS

Компанія Apple презентувала новий додаток PlayStation, яке виконує функцію компаньйона для власника консолі PlayStation та смартфона на базі Android чи iOS. Згідно з заявою компанії Sony, оновлений додаток повинен покращити ігровий досвід гравця. Його можна безкоштовно завантажити у магазинах App Store та Google Play для iPhone та Android-смартфонів відповідно. Додаток заміняє собою попередні PS App та PS Messages.

Оновлений додаток включає в себе велику кількість нововведень, серед яких є голосовий чат, вбудований доступ до PlayStation Store та оновлений дизайн. Тепер на початковому екрані користувачам можна побачити ігри, у які грають чи недавно грали друзі, а також побачити список досягнень. Додаток PS Messages інтегрували в додаток PlayStation, тому тепер не треба буде переключатися між двома додатками.

Користувачі можуть створювати групи до 15 учасників для спілкування в голосовому чаті. завдяки вбудованому доступі до PS Store можна буде купувати ігри та дистанційно встановлювати їх на PS4 чи PS5. Після виходу консолі нового покоління PlayStation 5 користувачі зможуть дистанційно запускати ігри, керувати пам’яттю консолі та заходити у свій обліковий запис на PS5 через додаток PlayStation.

Джерело PlayStation
Не пропустіть