Sony працює над тим, щоб майбутні ігри для PS4 були сумісні з PS5

Документація на внутрішньому партнерському порталі Sony свідчить, що з 13 липня будь-яке програмне забезпечення, представлене на сертифікацію, має працювати на обох платформах (PS4 і PS5) а також пропонувати однаковий досвід на кожній. Іншими словами, всі ігрові режими і опції, включені на PS4, також повинні бути доступні на PS5.

За словами Eurogamer, Sony звернеться до розробників і проінструктує їх щодо того, як перевірити свої ігри на сумісність з PS5. Ця нова вимога застосовується тільки до ігор, представленим на розгляд 13 липня або після цієї дати.

Гра буде вважатися сумісною з PlayStation 5, тільки якщо її код без проблем виконується на машині наступного покоління Sony і забезпечує на PS5 як мінімум ті ж функції, що і на PS4. Таким чином, якщо хоча б один режим не працює на PS5, сертифікацію гра не пройде.

На момент первісної презентації архітектор PS5 Марк Серні (Mark Cerny) заявив, що переважна більшість з 100 найпопулярніших ігор для PS4 вже працює на PS5. Перевірку ще пройдуть тисячі ігор.

 


Джерело engadget

Не пропустіть