Sony повідомила, коли закінчиться дефіцит PlayStation 5

Представники компанії Sony буквально у лютому минулого року заявляли, що покращення ситуації з дефіцитом варто буде очікувати лише у третьому-четвертому кварталах цього року. Зараз, щоправда, з’явилася нова інформація від фінансового директора компанії Sony, який у звіті для інвесторів вказав, що, незважаючи на збільшення поставок, закінчення дефіциту PS5 не варто очікувати до наступного року.

За його словами, малоймовірно, що попит впаде цього року, навіть якщо компанія дуже відчутно збільшить поставки, оскільки вони “просто не здатні наздогнати попит”. Він також додав, що компанія продала понад 100 мільйонів штук PS4, тому, враховуючи їхню репутацію та частку на ринку, падіння попиту досить малоймовірне.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що компанія Sony планує презентувати модифіковану PS5, яка отримає новий, 6-нанометровий процесор AMD. Очікується, що виробництво цієї версії розпочнеться у другому-третьому кварталах наступного року, причому мова йде саме про нову ревізію PlayStation 5, а не про PlayStation 5 Slim.

Станом на кінець березня цього року компанія Sony поставила 7.8 мільйона PlayStation 5, у той час як результат PlayStation 4 за цей самий період склав 7.6 мільйона штук. Очікується, що за цей фіскальний рік PlayStation 5 зможе перевершити показники PlayStation 4, яку за такий самий проміжок часу продали 14.8 мільйонів штук.


Не пропустіть