Sony поділилася подробицями про PS5 в форматі «питання-відповідь»

Тиждень запуску консолей нового покоління нарешті настав. Компанія Sony відповіла на низку питань, які стосуються PlayStation 5, в форматі FAQ.

Зокрема стало відомо те, що регіонального блокування для ігор PS5 не буде. Гравцям не доведеться турбуватися про те, чи будуть ігри, імпортовані з іншої країни, працювати на їхній новій консолі.

PS5 також буде підтримувати сервіс PlayStation Now. Однак в компанії підкреслили, що сам сервіс доступний не в усіх країнах. В Україні, наприклад, підтримка відсутня.

Оригінальні гри для PlayStation, PS2 або PS3 запускатися на PS5 не будуть. Консоль підтримує відтворення ігор для PS5 і понад 99% ігор для PS4, зокрема ігри для PlayStation VR. Крім того, на PS5 можна буде запускати деякі ігри Ubisoft.

Що стосується PlayStation Plus, то компанія Sony підтвердила, що в майбутньому користувачі будуть отримувати дві безкоштовні гри для PS4 в місяць.

На етапі старту продажів ні для однієї з модифікацій PS5 додаткові кольори або варіанти дизайну доступні не будуть. Згодом з’являться нові варіанти оформлення контролера DualSense.

Внутрішнє сховище SSD спочатку розширити не можна буде — вам доведеться дочекатися оновлення програмного забезпечення, яке додасть підтримку певних SSD-накопичувачів M.2. Однак користувачі зможуть зберігати ігри для PS4 і грати в них з сумісного USB-накопичувача, підключеного до консолі PS5.

4К телевізор для PS5 не знадобиться. Консоль підтримує наступні формати: 720p, 1080i, 1080p і 2160p. При підключенні до дисплея з роздільною здатністю 4K, консоль PS5 може виводити сигнал з роздільною здатністю до 2160p (4K UHD). Що стосується аудіоформатів, то розробники додали підтримку Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, AAC, Лінійного ІКМ.

Крім того, на PS5 немає окремого додатка веб-браузера. Консоль також не підтримує відтворення фільмів 3D Blu-ray, а клавіатури і миші з інтерфейсом USB і Bluetooth підтримуються на системному рівні.

Більше подробиць можна дізнатися на сайті.

Джерело engadget
Не пропустіть