Sony PlayStation 5: нові деталі та зображення

Нещодавно компанія Sony офіційно представила логотип нового покоління консолі PlayStation 5. Згодом в мережі почали з’являтись все більше нових подробиць про майбутню новинку.

Під час виставки Consumer Electronic компанія Samsung показала новий твердотільний накопичувач 980 Pro, який став першим споживчим SSD Samsung з PCIe 4.0.

Експерти кажуть, що саме консолі PlayStation 5 будуть оснащеними новітнім накопичувачем SSD від Samsung.

Нові зображення PlayStation 5

Популярний інсайдер опублікував зображення PlayStation 5, сформоване на основі витків. Цікаво, що ззовні рендер нагадує Xbox.

PlayStation 5

Загалом, PS5 зберегла риси моделі попереднього покоління, однак верхній і нижній блоки розташовані під нахилом.

Інсайдер впевнений, що в такому вигляді консоль буде представлена.

PlayStation 5

Унікальні функції

«Коли з’являється нова консоль, поліпшуються процесор і графіка. Звичайно, це привабливі елементи, але ми також повинні мати інші особливості. Ми вже підтвердили використання швидкої пам’яті. Крім того, майже “нульовий час” завантаження – це теж велика зміна», – розповів генеральний директор компанії Sony Interactive Entertainment Джим Райан.

Він також розповів про схожість логотипів PS4 і PS5, наголосивши, що збереження однакового дизайну – це узгодженість зі всіма продуктам бренду PlayStation.

Окрім того, Джим Райан запевнив, що PlayStation 4 збереже після дебюту нової консолі.

«Ви більше не захочете повернутися до старих ґеймпадів після того, як відчуєте тактильний зв’язок і пограєте з адаптивними тригерами. Є ще й інші унікальні елементи PlayStation 5, які будуть відрізняти її від попередніх консолей», – додав Райан.

Дата запуску

Поки конкретної дати виходу PlayStation 5 поки не називають. Поки відомо, що нова консоль вийде в різдвяний сезон цього року, тобто наприкінці 2020 року.  За чутками, офіційний анонс консолі PlayStation 5 може відбутися 5 або 15 лютого.

Не пропустіть