Sony PlayStation 5 анонсована: усі зміни та нововведення

Компанія Sony тільки що підтвердила назву своєї наступної ігрової приставки і її терміни випуску.

Нова версія консолі буде називатись PlayStation 5 і не з’явиться в продажу до 2020 року. Компанія також розповіла про зміни, які вона внесе в контролери для PS5.

Про подробиці розповів глава підрозділу PlayStation компанії Sony Джим Райан (Jim Ryan).

У PlayStation 5 нас чекає новий інтерфейс і перероблена система установки ігор. Вона дозволить встановлювати потрібні користувачеві компоненти без решти контенту, наприклад, тільки сюжетну кампанію або тільки мультиплеер. Також можна буде видаляти компоненти по одному. Наприклад, сюжетну кампанію, як тільки вона завершена.

Sony також підтвердила перехід в PlayStation 5 на диски Blu-ray об’ємом 100 ГБ. Раніше компанія підтверджувала, що в консолі є привід для дисків. Проте всі ігри повинні будуть встановлені на вбудований твердотільний накопичувач. Окрема увага приділяється самому SSD – він дуже швидкий і є одним з головних апаратних змін в приставці.

SSD не тільки істотно прискорить процес читання інформації, але також ігри будуть займати менше місця. Прототип контролера нагадує поточний DualShock 4. Контролер оснащується адаптивними тригерами. Вони забезпечують різний рівень опору і роблять більш реалістичними відчуття. Наприклад, при стрільбі з луку – опір наростає в міру натягу тятиви, також буде відрізнятися стрільба з автомата від стрільби з дробовика. Ще обіцяна нова технологія тактильної віддачі, яка забезпечить більше варіантів віддачі.

Джерело wired.com
Не пропустіть