Sony дозволила збільшувати об’єм пам’яті у PS5

Компанія Sony відкрила бета-тестування оновлення PS5, яке додає можливість розширити пам’ять консолі, використовуючи сумісні накопичувачі M.2. На даний момент можливість встановити це оновлення в рамках бета-тестування є лише у власників PS5 з США, Канади, Японії, Великобританії, Німеччини та Франції. На даний момент невідомо, коли оновлення стане доступним для всіх користувачів.

Також Sony опублікувала на своєму сайті інструкцію з подробцями щодо встановлення SSD-накопичувачів M.2. Для встановлення слід мати диск M.2 NVMe, що підтримує інтерфейс PCIe 4.0 та має швидкість читання не менше 5.5 ГБ/с (це офіційна рекомендація компанії для кращої швидкості ігор).

Слід також окремо згадати про вимоги до охолодження SSD-накопичувача. У компанії наголосили, що для того, щоб ефективно відводити тепло від диска, слід встановити конструкцію пасивного охолодження, таку як радіатор. З повним переліком вимог до SSD для PS5 можна познайомитися на офіційному сайті Sony PlayStation.

Окрім підтримки SSD формату M.2, у оновленні компанія Sony додала підтримку просторового 3D-звуку для вбудованих динаміків підключених телевізорів. Функція буде використовувати контролер Sony DualSense, щоб оцінювати акустику кімнати, після чого будуть застосовуватися відповідні налаштування. Також оновлення додало покращення деяких фішок інтерфейсу, розділення ігор у бібліотеці на PS4 та PS5, а також можливість вибору між 1080p та 720p у PS Now.

Не пропустіть