Сьогодні Huawei анонсує нові ноутбуки, Kirin 820E і новий Mate X

Сьогодні компанія Huawei анонсує випуск нових продуктів. Захід відбудеться в Китаї і він ніяк не пов’язаний з конференцією CES 2021. Якщо вірити витоку, компанія представить три нових Matebook.

Крім ноутбуків, Huawei також розробляє нову лінійку смарт-телевізорів, новий чіпсет Kirin 820E для мобільних телефонів, новий планшет і покращений складаний Mate X. Однак всі ці продукти з’являться пізніше цього року —ймовірно, в березні.

Про нову серію Matebook X ми знаємо мало. Очікується, що компанія випустить пристрій з новими наборами мікросхем 11-го покоління Intel Tiger Lake серії H35, які можуть працювати з тактовою частотою до 5 ГГц. Також мають з’явитися нові варіанти серії Matebook 13/14.

Незважаючи на те, що бізнес Huawei з виробництва смартфонів зазнає труднощів через тривалу торгову війну між Китаєм і Сполученими Штатами, останнім часом виробництво компанією продуктів для ПК і ноутбуків набирає обертів. Ходять чутки, що китайська компанія навіть розробляє власний магазин додатків для ПК.

Джерело gsmarena

Не пропустіть