Snapdragon 865 Plus буде працювати на ігрових пристроях ASUS і Lenovo

Починаючи з ROG Phone 3

Qualcomm представила свій останній преміальний мобільний чіпсет. Snapdragon 865 Plus є продовженням Snapdragon 865, випущеного в кінці минулого року. Він обіцяє кращу продуктивність і термін служби батареї. Однак на цьому хороші новини не закінчуються: дві відомі компанії оголосили, що їх розробки отримають цей чіп.

ASUS і Lenovo оголосили, що їх пристрої — ROG Phone 3 і відповідно Legion — будуть оснащені 865 Plus.

Компанія ASUS офіційно не оприлюднила більш детальну інформацію про ROG Phone третього покоління. Повні специфікації з’являться в найближчі кілька тижнів.

А от про Legion відомо те, що він похизується незвичайним зовнішнім виглядом, горизонтальним екраном з частотою 144 Гц, двома портами USB-C, акумулятором на 5000 мАг з підтримкою 45-ватної зарядки, оперативною пам’яттю типу LPDDR5, системою охолодження, а також подвійною камерою з датчиками на 64 Мп і 16 Мп.

Модель 865 Plus орієнтована на поліпшення ігор. Її графічний процесор буде відображати графіку на 10% швидше, ніж звичайний 865. Крім цього, чіп буде підтримувати всі функції Snapdragon Elite Gaming, в тому числі ігри HDR і режим згладжування. Qualcomm вважає, що завдяки цим удосконаленням, пристрої, що використовують Snapdragon 865 Plus, повинні забезпечувати ігрову якість настільного комп’ютера.

Джерело engadget
Не пропустіть