Смартфони з підекранними сканерами стануть дешевими

Компанія BOE до кінця 2019 року почне виробництво LCD-панелей з подекраннимі датчиками відбитків пальців

На поточний момент сканери відбитків пальців на смартфонах вбудовують в дисплеї з OLED-матрицею. Це особливості технології, тому такий спосіб біометричної аутентифікації доступний тільки флагманським пристроїв вартістю 500 доларів і вище.

Але незабаром ситуація повинна кардинально змінитися, так як китайський виробник дисплеїв BOE анонсував на виставці MWC Shanghai 2019 технологію використання сенсорних датчиків відбитків пальців, сумісну з LCD-панелями. Згідно ресурсу DigiTimes, компанія планує почати масове виробництво LCD-панелей з вбудованими сканерами відбитків пальців до кінця поточного року.

Поки немає ніякої інформації про те, які виробники смартфонів готові оснастити свої пристрої такими дисплеями, але бажаючих напевно буде багато. Галузеві джерела стверджують, що технологія дактилоскопічної ідентифікації для смартфонів є вже досить розвиненою. Нинішній етап її розвитку – це підекранні сканери, які встановлюються тільки на OLED-панелях, ймовірно тому, що вони тонші за ЖК-панелі. Буде цікаво подивитися, як працюють LCD-дисплеї з такими датчиками, але якщо вже BOE готова приступити до масового виробництва відповідних панелей, значить серйозних проблем бути не повинно. Таким чином це допоможе швидше поширити цю технологію в мобільній індустрії і повністю перейти на підекранні сканери відбитків пальців. За даними DigiTimes, частка смартфонів з ЖК-дисплеями в 2018 році склала 85%. Уже через рік ми зможемо побачити бюджетні пристрої від Xiaomi і інших компаній з датчиками відбитків пальців, вбудованими в екран.


Не пропустіть