Смартфони Honor будуть засновані на Qualcomm Snapdragon

Honor сподівається стати провідним брендом смартфонів в Китаї.

Минулого місяця компанія Huawei оголосила про продаж свого підрозділу смартфонів Honor консорціуму, що базується в Шеньчжені (Китай). Після цього в Мережі з’явилися чутки про те, що бренд смартфонів випустить флагманський телефон на базі нещодавно анонсованого Qualcomm Snapdragon 888. Останній витік інформації це підтверджує.

Джерело, близьке до Qualcomm, повідомило, що Honor і виробник мікросхем вже вели переговори щодо постачання чіпсетів для майбутніх телефонів бренду. За його словами, бренд Honor досить оптимістично налаштований, і обидві сторони близькі до досягнення угоди. Причому Honor також планує продовжити випуск смартфонів серії V40 з використанням чіпсетів MediaTek.

Генеральний директор Honor Чжао Мін прямо заявив, що Honor прагне стати провідним брендом смартфонів на ринку смартфонів Китаю. Про це, як повідомляється, було заявлено під час зустрічі співробітників. Крім того, через тиждень після оголошення про продаж Чжао заявив, що Honor буде випускати не тільки смартфони.

Нагадаємо, санкції США серйозно обмежили як діяльність Huawei, так і Honor (до продажу). Компанія не могла співпрацювати з американськими компаніями. Це також позбавило Huawei і Honor можливості отримувати ліцензії на служби Google Mobile Services.

Джерело gsmarena
Не пропустіть