Smart TV перестане працювати у багатьох українських користувачів

У багатьох власників телевізорів з підтримкою технології Smart TV найближчим часом може з’явитися обмеження на використання цієї технології, пов’язані з відсутністю відповідної сертифікації. У випадку, якщо у вас є телевізор LG 2020 року випуску, куплений неофіційно, слід очікувати блокування Smart TV.

Блокування таких телевізорів відбудеться вже 16 листопада цього року, коли компанія випустить велике оновлення програмного забезпечення для своїх телевізорів. Скоріш за все, це блокування просто зробить неможливим використання саме програмної оболонки LG, а всі решта функції будуть повністю робочими. Якщо ви задумуєтесь над покупкою телевізора LG і функція Smart TV для вас важлива, краще не економити і придбати телевізор у перевіреному магазині.

Нагадаємо, що схожа ситуація вже була у власників несертифікованих телевізорів компанії Samsung. На початку 2020 року компанія випустила оновлення, після якого у власників “сірих” телевізорів на екрані відображалося повідомлення про те, що в цьому регіоні доступні не всі функції, і тоді обмеження стосувалися саме програмної оболонки телевізорів.

Не пропустіть