Сканер LIDAR нового iPad Pro може перетворити вітальню в AR-гру Hot Lava

Айпад отримав Wi-Fi 6 до лінійки MacBook.

Сканер LIDAR нового iPad Pro може перетворити вітальню в версію доповненої реальності Hot Lava, відеоігри, де ви стрибаєте на меблі, щоб уникнути уявної лави на підлозі. Це оголошення є чатсиною анонсу нового iPad Pro з діагоналлю екрана 11 і 12,9 дюйма, який компанія предствила вчора.

Нові iPad Pro отримали сканер LIDAR (Light Detection and Ranging), який визначає глибину зображення. За словами Apple, цю систему можна використовувати в AR-іграх. Наприклад, створити з квартири повноцінний рівень для Hot Lava. Геймер сканує кімнату, ШІ створює лаву на підлозі і платформи для стрибків.

Ladar також можна використовувати у додатку Shapr3D, де користувач сканує кімнату і створює її 3D-модель. Потім її можна відредагувати, як заманеться. Інший приклад — програма IKEA Place. Вона сканує вашу квартиру і пропонує найбільш відповідні меблі.

Що стосується самої новинки, в комплекті iPad Pro йде нова клавіатура-обкладинка Magic Keyboard. Вона розкладається і тримає Айпад на вазі, завдяки чому той перебуває в більш зручному положенні для перегляду. У клавіатуру вбудоване підсвічування, яке використовує механізм «ножиці», яким Apple також оснастила новий 16-дюймовий MacBook Pro. У ній також вбудований трекпад з підтримкою жестів Multi-Touch.

У клавіатуру також вбудований порт USB-C. З його допомогою можна заряджати підключений iPad, не займаючи порт в самому планшеті. Її можна буде придбати в квітні.

В Айпад вбудований восьмиядерний процесор A12Z Bionic, який, за словами виробника, дозвляє новинці працювати швидше могутніше більшості ноутбуків з Windows. iPad Pro також отримав ширококутку і надширококутну камери з роздільними здатностями 12 і 10 мегапікселів відповідно, чотири динаміка і п’ять мікрофонів. Варто відзначити також підтримку Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.0, наявність версій з модемом стільникового зв’язку, порт USB-C,

Вага iPad Pro становить менше 700 грам. Без підзарядки він працює до 10 годин. Айпад можна придбати в сріблястому і сірому кольорах з накопичувачем на 128, 256 і 512 гігабайт або 1 терабайт.

11-дюймовий iPad Pro без модему коштує від 800 до 1300 доларів, з модемом — від 950 до 1450 доларів. Велика модель оцінена від 1000 до 1500 доларів за версії без модему і від 1150 до 1650 доларів за модифікації з ним.

Клавіатура Magic Keyboard коштує 300 або 350 доларів залежно від моделі планшета (до речі, вона сумісна і з попереднім поколінням iPad Pro). Оновлена Smart Keyboard Folio коштує 180 або 200 доларів.

Джерело Apple TheVerge
Не пропустіть