Скандальні упаковки iPhone 13 уже почали підробляти

Як ми вже повідомляли, компанія Apple внесла чергові зміни в упаковку iPhone 13 в цьому році і не тільки прибрала зарядний пристрій, а й ще раз спростила упаковку, відмовившись від пакувальної плівки.

На нижній частині розташована так звана «захисна пломба», яка виконана у формі паперової смужки з перфорацією. Ще минулого тижня з’явилися припущення, що такі смужки з перфорацією можна буде заново встановлювати на вже розкриті коробки. А тепер з’явився відеоролик, який підтверджує це припущення. Тобто наявність цієї паперової смужки на упаковці не є гарантією того, що всередині буде знаходитися новенький iPhone 13 або взагалі якийсь смартфон.

Джерело підтверджує, що вартість такої наклейки становить менше одного юаня. Наклейка нічим не відрізняється від оригінальної наклейки, і для неї не потрібні ніякі інструменти. Вона просто приклеюється до верхньої частини упаковки з обох сторін, а потім – на нижню частину коробки.

Складність упаковки iPhone 13 знизилася, тому на ринку може з’явитися велика кількість контрафактної продукції. У зв’язку з цим бажаючим придбати iPhone 13 рекомендують робити це в офіційних магазинах.

Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті Apple, відмова від використання плівки в пакувальних коробках iPhone 13 і Phone 13 Pro може зменшити використання кількості пластику до 600 тонн.

Apple заявила, що служба підтримки поки що не зафіксувала жодного дзвінка або повідомлення, в яких говорилося б про артефакти на фотографіях з iPhone 13.

Джерело Рassport.weibo
Не пропустіть