Широкий асортимент картриджів для принтера в магазині Jetworld

Принтери і МФУ стали одним з невід’ємних атрибутів офісної техніки. Швидко роздрукувати текст або зображення – нагальна потреба, без якої сьогодні не обійтися. Однак термін експлуатації картриджів обмежений. Коли закінчується чорнило, необхідно купувати нові або просити умільців про дозаправлення. Втім, не всі картріджімогут бути дозаправлений. Виробники намагаються зробити так, щоб покупці якомога частіше потребували витратних матеріалах для принтера.

Оригінальні комплектуючі в інтернет-магазині jetworld

Інтернет магазин jetworld пропонує купити картридж для принтера від виробника за справедливу, а значить, низьку вартість. Комплектуючі поставляються виключно безпосередньо з фабрик, де виготовляються принтери. Магазин не торгує підробленими картриджами, тому що дорожить своєю репутацією надійного продавця і піклується про те, щоб клієнти не зіпсували свою техніку через використання контрафактної продукції.

Що робити, коли закінчилися чорнило в струменевому принтері

Як тільки пристрій перестав друкувати, власники розуміють, що прийшла пора замінити картридж або додати чорнило. Самостійно зробити можна лише заміну, а от з другим можуть впоратися тільки фахівці, не раз виконували подібну задачу. Кожен принтер має свої конструкційні особливості, так що просто взяти шприц і заповнити внутрішню ємність вийде. На кожному картриджі є маленький чіп, який потрібно перепрограмувати, щоб обладнання стало працездатним.

Струйні чорнильні принтери – в чому відмінність

Якщо МФУ або принтер використовується не часто, то це служить причиною передчасного засихання чорнила. З лазерними пристроями такого не буває. Однак їх вартість занадто висока для звичайного покупця і їх найчастіше беруть для офісного використання. Різниця в картриджі для струменевого і лазерного друку досить істотна. У одного використовуються рідкі чорнило, а у другого – пігментний порошок. Якщо принцип чорнильною друку зрозумілий кожному, то лазерне нанесення зображень здається багатьом чимось фантастичним. Насправді в принтері, що використовує лазер, нічого складного немає. Нагрівання порошку спрямованим променем викликає його розчинення і здатність отпечативанія на поверхні паперу і інших твердих матеріалів (гуртки, одяг та ін.).

Які переваги пропонує jetworld при покупці витратних матеріалів

Магазин jetworld торгує як картриджами для струменевого, так і лазерного друку. Тут навіть можна знайти витратні матеріали для матричних принтерів, що може запропонувати далеко не кожен продавець. Купівля комплектуючих для друкуючих пристроїв в jetworld передбачає собою ряд переваг для кожного покупця:

  • повністю сертифікована продукція, на яку надається гарантія магазину;
  • розширений асортимент витратних матеріалів для всіх поширених і нерозповсюдження (рідкісних) брендів;
  • доступна ціна на оригінальну продукцію від виробника;
  • зручний каталог з розширеним описом кожної товарної позиції;
  • представництва фірми і сервісні центри у великих містах країни;
  • доставка в будь-яку точку України;
  • регулярні акції та знижки для нових і постійних покупців;
  • безкоштовна доставка на широкий ряд акційних товарів.

Співробітники інтернет-магазину розуміють, що іноді вибрати потрібний картридж досить складно. Щоб максимально спростити завдання по вибору, вони готові прямо проконсультувати покупця. Достатньо зателефонувати на гарячу лінію або списатися з представником через внутрішній чат сайту продавця.

Не пропустіть