Швидка зарядка у Samsung Galaxy Note 10 офіційно підтверджена

Зовсім скоро відбудеться прем’єра нового флагмана – Samsung Galaxy Note 10. Шанувальники компанії рахують дні до анонсу, а техно-шпигуни всіх мастей створюють галас навколо новинки. Одним з поліпшень стане підтримка надшвидкої зарядки і виробник вчора підтвердив цю функцію в смартфоні.

Компанія не розкриває подробиць, але інсайдери кажуть про те, що мова йде про швидку зарядку потужністю мінімум 25 Вт. При найкращому розкладі її потужність може досягти позначки 45 Вт, але в цьому випадку відповідну зарядку доведеться докуповувати.

Не забув виробник запропонувати і бездротову зарядку. Так, Galaxy Note 10 можна буде заряджати без дротів на потужності 12 Вт, а Galaxy Note 10+ – 20 Вт. Також буде доступна і зворотна зарядка, що дозволяє живити енергією інші пристрої.

Залишається лише день до релізу Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10+, а разом з ним прийде кінець низці чуток та витоків, що стосуються новинок. Наступною помітною подією в діяльності Samsung стане вихід на ринок складного Galaxy Fold, а статися це має в вересні.


Не пропустіть