Штат Нью-Йорк першим в США ввів COVID-паспорта

Це добровільно, хоча і викликає етичні питання.

Штат Нью-Йорк запустив цифровий сертифікат, який буде використовуватися для офіційного підтвердження отримання щеплення від COVID-19 або негативного тесту на коронавірус. Люди зможуть підтвердити інформацію про стан свого здоров’я за допомогою цифрового QR-коду або роздруківки.

Сертифікат дасть його власнику можливість відвідувати виставкові, художні та розважальні майданчики. Наступного тижня, наприклад, Excelsior Pass буде приймати спортивна арена Медісон-Сквер-Гарден.

Губернатор штату зауважив, що Excelsior Pass є виключно добровільним. Додатки на базі IBM не зберігають і не відстежують особисті дані про здоров’я.

Щоб скористатися сертифікатом/проїзним, людям потрібно завантажити додаток Excelsior Pass, ввести своє ім’я, дату народження, поштовий індекс і відповісти на низку особистих питань, щоб підтвердити свою особу. Дані будуть надходити з державного реєстру вакцин.

Додаток був розроблений губернатором Ендрю Куомо для підтримки відновлення галузей, які найбільше постраждали від пандемії.

Джерело engadget

Не пропустіть