Щойно запущені “революційні” тунелі Ілона Маска встигли розчарувати пасажирів

Побудовані під конференц-центром Лас-Вегасу революційні тунелі, які є останнім дітищем Ілона Маска, нарешті запущені в експлуатацію. Журналісти і звичайні користувачі уже протестували інноваційну розробку.

Після цього на тунелі посипався шквал критики. Основна причина критики полягає в тому, що по суті це ніяка не революція, обіцяна Маском, а звичайнісінький тунель. В одному з тестових заїздів був встановлений рекорд швидкості, який склав 185 км/год. На момент офіційного запуску була обіцяна швидкість до 240 км/год.

Однак за фактом людей возять зі швидкістю 40-60 км/год. Тому в підсумку тунель в 1,2 км автомобілі проїжджають в 3-4 рази довше, ніж очікувалося раніше. Раніше The Boring Company заявила, що ці тунелі перетворюють 45-хвилинну прогулянку в двохвилинну поїздку.

На максимальній потужності The Boring Company планує використовувати 62 електромобіля Tesla Model 3, Model X і Model Y, які зможуть перевозити по 5 чоловік (близько 4400 осіб на годину) на більшій швидкості. Але зараз машин менше, в них садять по три людини, а за кермом знаходиться водій. Все заради безпеки на початковій стадії.

Джерело Los Angeles Business Journal

Не пропустіть