Що робити, якщо смартфон почав швидко розряджатися?

Найпоширеніша проблема власників смартфонів – батарея, що швидко розряджається. Якщо акумулятор витримує невеликий час роботи, на це варто звернути увагу. Ця проблема сама собою не вирішиться.

На практиці існує дві головні причини швидкого розряджання акумуляторної батареї в смартфоні:

  • Несправність батареї
  • Недоцільне використання смартфона

Несправність батареї

Будь-який акумулятор має певний термін служби. І з часом батарея втрачає свої первісні властивості і працює гірше. Сучасний акумулятор витримує близько 500 зарядок, і з часом ємність скорочуватиметься. І навіть якщо не користуватися смартфоном взагалі, то через рік-два, батарея все одно втратить свої корисні властивості і її потрібно буде міняти.

Недоцільне використання смартфона

Існує низка програм, які енерговитратні щодо акумулятора, їх часте використання може привести до швидкого розряду акумулятора. У такому разі доведеться відмовитися від таких додатків, видаливши їх, або замінити їх на аналогічні. Якщо такі програми дуже важливі для користувача і замінити їх нічим, доведеться частіше заряджати смартфон, або придбати телефон з більш потужним акумулятором.

Рекомендації щодо догляду за батареєю

  • не потрібно допускати, коли батарея повністю розрядиться, при 10-15% рівня заряду акумулятор потрібно терміново заряджати
  • не можна заряджати телефон при високих температурах, спека на вулиці або в автомобілі – головний ворог батареї
  • потрібно дбайливо ставитись до смартфона , і намагатися не кидати його, оскільки при механічному пошкодженні телефону, акумулятор теж постраждає.

Коли купується смартфон, потрібно уважно читати його характеристики, звертаючи увагу на ємність акумулятора, що більше “мАг”, то довше акумулятор буде працювати без додаткової зарядки.Не пропустіть