Що нова iOS 14 “скопіювала” у Android

Загалом, список виявився цікавим

Останні кілька років дві головні мобільні операційні системи планети стають все більш схожі одна на одну. То iOS 13 “підгляне” щось у продукту Google, то пошуковий гігант “вкраде” ідею у Apple. І ось, в мережі з’явився матеріал, у якому йдеться про те, що нова iOS 14 “скопіювала” в Android.

Найголовнішим і помітним нововведенням, яке було запозичене у зеленого робота, є віджети – яблучна компанія багато років уникала їхнього впровадження, а фанати Apple відверто насміхалися над власниками Android-смартфонів через них, але зараз віджети нарешті стали частиною iOS 14.

Ще одним нововведенням зі світу Android є “Бібліотека додатків” від Apple, яка є нічим іншим, як панеллю додатків в мобільній операцйці від Google. У ній представлені на одному екрані всі програми, які встановлені на смартфон, правда не у вигляді списку, а у вигляді набору папок.

Ще однією функцією, яка вже давно була в Android, але все ще не було в iOS, є “Картинка в картинці”. Правда, на відміну від конкурента, у iOS 14 дана функція все ще не працює з додатком YouTube, навіть при наявності підписки YouTube Premium.


Джерело MyDrivers

Не пропустіть