Ще одна китайська компанія знайшла заміну Google Асистенту

Цього разу "зрадником" виявилася OnePlus

З кожним роком все більше виробників смартфонів відмовляються від “розумного” голосового асистента Google на користь власних рішень. Найгучнішим подібним “відходом” можна назвати історію Samsung, яка розробила свого помічника – Bixby. Вийшло, правда, не дуже, але факт відходу зафіксований. І ось, як стало відомо, щось подібне планує провернути і популярний китайський бренд.

Йдеться про OnePlus, в останній бета-версії прошивки HydrogenOS (по суті китайська версія OxygenOS) виявили можливість випробувати фірмовий голосовий асісстент Breeno. Функція хоч і знаходиться на ранній стадії тестування, але вже зараз доступна користувачам OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro. А для того, щоб скористатися нововведенням, варто лише оновити смартфон до останньої публічної бета-версії HydrogenOS 7, після чого з’явиться можливість встановити APK-файл з Breeno.

Важливо розуміти, що дана технологія не зовсім розробка тільки OnePlus – Breeno почала розробляти материнська компанія бренду Oppo в далекому 2018 році. Але з огляду на те, що багато рішень переходять від смартфонів Oppo до смартфонам OnePlus, поява у останніх Breeno було лише питанням часу.

Джерело OnePlus
Не пропустіть