Шахраї продають дешеві USB-флешки у вигляді оберегів від 5G

У британії шахраї почали продавати нібито USB-ключі за 350 доларів в якості захисту від 5G. Про це повідомляє The Verge.

Пристрій під назвою “5GBioShield” недавно надійшло в продаж у Великобританії за ціною від 343 до 405 доларів. “Винахід” нібито використовує “технологію квантового голографічного каталізатора” для захисту будинків від 5G. Але USB-ключ виявився підробкою і є фактично звичайною USB-флешкою за 6 доларів з 128 МБ пам’яті.

Незважаючи на це, прихильники конспірологічних теорій з 5G активно просувають підробку. 5GBioShield був рекомендований членом Консультативного комітету 5G міської ради Гластонбері. У місті закликають провести розслідування роботи 5G через побоювання про безпеку жителів. Саме ці побоювання породили теорію змови про те, що коронавірус пов’язаний з 5G, деякі навіть палили вишки 5G в Великобританії.

usb2.jpg (66 KB)

Пристрій порекомендував член Консультативного комітету 5G Гластонбері Тоні Холл в недавньому звіті ради Гластонбері. Він написав, що “ми використовуємо цей пристрій і вважаємо його корисним“. У тій же доповіді Холл стверджує, що “зграї птахів падають з неба мертвими, коли включений 5G“, а також “у людей з’являється кровотеча з носа і збільшується число самогубств“. У звіті містяться і посилання, які пов’язують поширення коронавірусу з 5G.

Немає ніяких наукових доказів того, що 5G шкідливий для птахів або людей. Але Холл виступає проти розгортання 5G в Гластонбері.

Для перевірки роботи USB-ключа від 5G охоронна фірма придбала пристрій за 350 доларів. Розібравши пристрій на запчастини, дослідники виявили лише 128-мегабайтную флешку, яка по суті є звичайним USB-флеш-накопичувачем, зробленим в Китаї і “вдосконаленим” додаткової наклейкою.

Ми поки не можемо сказати, що ця наклейка не має додаткових унікальних функцій, але думаємо, що ви можете вирішити це самостійно“, – говорить дослідник USB-ключа Філ Евела.

usb3.jpg (155 KB)

На запит ВВС, власники веб-сайту, що поширює пристрій, продовжили стверджувати, що їх USB-ключ дійсно захищає від 5G.

У нас є велика кількість технічної інформації, підкріпленої великою кількістю попередніх досліджень. Що стосується аналізу витрат, проведеного в вашому дослідженні, я вважаю, що відсутність поглибленої інформації не дозволяє вам зробити точний розрахунок виробничих витрат, а також вартості прав на інтелектуальну власність“, – заявила представниця компанії.Не пропустіть