Сервіси Google все ж повернуться на китайські смартфони Honor

Сервіси Google можуть повернутися на смартфони Honor вже навесні. Це стане можливим завдяки відділенню бренду від материнської компанії Huawei, яка ще в 2019 році потрапила під санкції США.

Як повідомляє «Коммерсант», магазин додатків Huawei AppGallery на нових смартфонах бренду Honor буде замінений на Google Play Market. Через це  магазин додатків залишиться доступний тільки на “старих” пристроях. Видання посилається на двох джерел, близьких до компанії. Їхні імена не називаються.

В «Коммерсанті» стверджують, що нову лінійку Honor планує представити навесні. Однак сприймайте цю інформацію зі скептицизмом, так як представники компаній Huawei, Honor і Google від коментарів відмовилися.

Нагадаємо, компанія Google перестала співпрацювати з китайськими брендами після того, як в травні 2019 року президент США Дональд Трамп підписав указ, що забороняє купівлю обладнання Huawei. На його думку, компанія загрожує національній безпеці країни. Пізніше Міністерство торгівлі США внесло Huawei в чорний список. У листопаді 2020 року компанія Huawei оголосила про продаж бренду Honor — її покупцем стали понад 30 агентів і дилерів, які об’єдналися в компанію Shenzhen Zhixin New Information Technology.

Джерело Коммерсант
Не пропустіть