Сервіс Apple Music отримав рекордну популярність

Сервіс для потокового прослуховування музики від Apple має всі шанси стати найпопулярнішим в світі, якщо перевершить Spotify

Сьогодні, 28 червня, Едді Кью (старший віце-президент компанії Apple з програмного забезпеченню) повідомив в інтерв’ю французькому виданню Numerama про те, що фірмовий сервіс для потокового прослуховування музики Apple Music подолав позначку в 60 мільйонів передплатників.

А ще в грудні 2018 року представники компанії повідомили про 50 мільйонів платних користувачів. Такий інтенсивний ріст, мабуть, пов’язаний з тим, що компанія з Купертіно почала робити акцент на просуванні фірмових мультимедійних майданчиків, включаючи додаток для перегляду фільмів Apple TV і сервіс для прослуховування подкастів. Основним конкурентом для Apple Music є Spotify – він має близько 100 мільйонів користувачів, які оформили підписку. З такою позитивною динамікою сервіс від Apple має всі шанси перевершити Spotify і стати найпопулярнішим інтернет-майданчиком для потокового прослуховування музики. Нагадаємо, що Apple Music був представлений на конференції WWDC 2015 року, а базою для його створення послужив сервіс Beats Music, який був придбаний разом з усією компанією Beats Electronics в травні 2014 року. Вартість угоди склала 3 мільярди доларів. Тепер Beats є одним з підрозділів компанії Apple.


Не пропустіть