Селфі камера Samsung Galaxy Z Flip розчарувала експертів DxOMark

Розкладний смартфон Samsung надійшов у продаж ще в лютому. Свого часу Samsung Galaxy Z Flip протестували експерти DxOMark, поставивши смартфону 105 балів за якість основної камери. Тепер експерти перевірили й фронталку гаджета.

Фахівців DxOMark не вразила робота селфі камери. В цілому вона набрала 83 бали. Такий результат отримали камери Galaxy A71, Galaxy S9 + і iPhone XS Max.

Селфі-камера апарату представлена одним датчиком з розміром пікселя 1,2 мкм і роздільною здатністю 10 Мп. Її об’єктив має діафрагму f/2.4 з еквівалентною фокусною відстанню 26 мм. Що стосується відео, модуль забезпечує можливість запису 4K-роликів на швидкості 30 кадрів в секунду.

Z Flip має великий динамічний діапазон, але тести показали, що в багатьох випадках йому не вистачає контрасту. В приміщеннях з’являється шум, який в умовах слабкої освітленості стає гіршим. Найкраща деталізація була відзначена на фотографіях, виконаних на відстані близько 55 см — зі збільшенням падає різкість під час зйомки групових селфі-знімків. На відзнятих занадто близько фото спостерігається зміщення фокусу. Серед мінусів фахівці також виділили проблеми балансу білого, що впливає на тон шкіри і присутність артефактів під час кадрування знімка.

До плюсів фахівці віднесли точну експозицію і насиченість кольору.

В цілому фронтальна камера пристрою працює значно краще під час зйомки відео, ніж у фоторежимі. У лабораторії відзначили ефективну стабілізацію, гарну передачу кольору і точну експозицію, а серед мінусів назвали проблеми балансу білого і шуми при поганій освітленості.

Джерело gsmarena dxomark
Не пропустіть