Samsung знімає з продажу торішні флагмани

Мова йде про Galaxy S20.

Незважаючи на те, що лінійці смартфонів Samsung Galaxy S20 ще не виповнилося й року, її продаж в деяких (більшості) регіонах буде припинене.

На деяких офіційних регіональних сайтах Samsung зауважується, що вищезгаданих смартфонів немає в наявності. На сайтах роздрібних продавців з США і Великобританії вказується про маленькі запаси пристроїв. При цьому нових постачань не передбачається.

Популярні британські ритейлери Best Buy і Mobiles.co.uk навіть опублікували повідомлення про те, що лінійка Samsung Galaxy S20 знята з продажу.

Хоча зняття з виробництва телефонів — це звичайна практика в світі смартфонів, це рідко трапляється відразу ж після випуску нових пристроїв. Старі смартфони, як правило, перестають продавати приблизно через два роки після їх запуску.

Компанія Samsung прокоментувала ситуацію так:
«Samsung продовжить продавати Samsung Galaxy S20 FE. Доступність повної лінійки Galaxy S20 буде залежати від регіону», — заявила компанія.

На даний момент Samsung приймає попередні замовлення на смартфони Galaxy S21, Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra. Відкриті продажі почнуться 29 січня.

Джерело techradar
Не пропустіть