Samsung випустила перший у світі 4K-монітор з частотою оновлення 240 Гц

Компанія Samsung представила три нові моделі моніторів – Odyssey Neo G8, Smart Monitor M8 та S8. Ми розкажемо все найважливіше про новинки.

Samsung Odyssey Neo G8 – перший у світі 4K-монітор із частотою оновлення 240 Гц. Він отримав 32-дюймову панель з кривизною 1000R і світлодіодним підсвічуванням Quantum Mini LED. Завдяки технологіям Samsung Quantum Matrix і Quantum HDR 2000 дисплей може досягати максимальної яскравості до 2000 ніт у HDR-контенті з 4096-ступінчастим регулюванням підсвічування.

Монітор оснащений двома портами HDMI 2.1 та одним DisplayPort 1.4. Функція Auto Source Switch+ автоматично змінює джерела введення під час увімкнення пристрою, наприклад консолі або ноутбука. Функція CoreSync регулює RGB-підсвічування на задній панелі монітора відповідно до вмісту екрана.

Samsung Smart Monitor M8 – 32-дюймовий LCD-монітор з роздільною здатністю UHD, вбудованою веб-камерою та встановленими програмами для потокових сервісів, що дозволяє використовувати його як розумний телевізор. Він постачається з бездротовим пультом дистанційного керування, аналогічним тим, що входять до комплекту телевізорів Samsung.

Samsung S8 – призначений для створення контенту. Монітор доступний у діагоналях 32 і 27 дюймів, і оснащений LCD-панеллю з роздільною здатністю UHD. Це перший у світі монітор з покриттям антивідблиску, сертифікований лабораторією Underwriters Laboratories. S8 охоплює 98% колірного простору DCI-P3. На корпусі є порт USB-C потужністю 90 Вт для заряджання та Ethernet.

Вихід моніторів заплановано на першу половину 2022 року. Докладніше Samsung розповість про новинки на виставці CES 2022 вже цього тижня.

Джерело Samsung
Не пропустіть