Samsung розробила альтернативу NFC

Південнокорейський гігант Samsung, за повідомленнями джерел, розробив нову технологію бездротової передачі даних, яка буде використовуватися в мобільних пристроях.

Рішення отримало назву UWP. Відомо, що дана система буде являти собою альтернативу NFC (Near Field Communication). Остання є технологією бездротової передачі даних малого радіусу дії, яка дозволяє пересилати інформацію на відстань близько 10 сантиметрів. NFC застосовується, зокрема, для здійснення безконтактних платежів.

Що стосується системи UWP, то про неї на сьогоднішній день відомо не дуже багато. Говориться лише, що вона забезпечить більш високу пропускну здатність у порівнянні з NFC. Можливо, за рахунок цього для неї знайдуться якісь нові застосування в порівнянні з NFC, та чи отримає вона належне поширення, поки що не ясно.

Повідомляється, що технологія UWP може дебютувати у складі смартфонів Galaxy Note 20. Ці апарати будуть представлені в середу – 5 серпня – в рамках віртуальної презентації Galaxy Unpacked 2020. До нового сімейства увійдуть моделі Galaxy Note 20 і Galaxy Note 20 Ultra.

Джерело MyDrivers
Не пропустіть