Samsung пропонує обміняти два смартфони на Galaxy Z Fold 3 або Galaxy Z Flip 3

У компанії Samsung оголосили про початок прийому попередніх замовлень на свої майбутні складні смартфони Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3.

Потенційні покупці тепер можуть зарезервувати майбутні складні пристрої, а ті, хто планує обміняти існуючий пристрій на новий зі знижкою, повинні відразу це уточнити. Але що ще більш важливо, Samsung дає людям можливість обміняти до двох пристроїв на один з майбутніх складних телефонів, отримавши ще більшу знижку.

Поки що неясно, чи буде ця схема обміну двох пристроїв доступна тільки протягом періоду бронювання, чи вона стане стандартною для покупців Galaxy Z в майбутньому. Цілком можливо, Samsung може навіть поширити схему на інші флагмани, але поки що занадто рано говорити про це.

Очевидно, що Samsung намагається ще більше привернути увагу до складних пристроїв, а також з’ясувати, наскільки успішною виявиться нова стратегія компанії з обміну. На даний момент ця послуга доступна тільки в США.

За різними даними, обидва складних пристрої будуть на 20% дешевшими за своїх попередників. Samsung прекрасно розуміє, що широку популярність складні смартфони знайдуть тільки після здешевлення, і намагається зробити все для цього.

Презентація Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 відбудеться 11 серпня, про що було оголошено вчора.

Не пропустіть