Samsung продовжує надавати клієнтську підтримку в Україні

Компанія Samsung Electronics працює на ринку України з 1996 року. Протягом цього часу Samsung доклала всіх зусиль, щоб забезпечувати українських користувачів передовими технологіями та надавати їм всю необхідну підтримку – від консультацій під час придбання до гарантійного та постгарантійного обслуговування техніки. І попри всі випробування, що постали сьогодні перед Україною, компанія залишається з українцями, гарантуючи якісне сервісне обслуговування усім, хто його потребує, та підтримуючи роботу якомога більшої кількості сервісних центрів.

Samsung Electronics з нетерпінням чекає на день, коли усі ми знову зможемо безпечно насолоджуватися життям у кожному куточку України. Наразі, коли найголовнішим є життя та здоров’я людей, компанія забезпечує діяльність сервісних центрів у тих регіонах, де це є можливим.

Щоб дізнатися про доступність сервісного обслуговування у вашому місті, зателефонуйте за номером 0 800 502 000 з 7:00 до 22:00 щодня або зверніться в онлайн-чат на офіційному сайті Samsung.com/ua.Не пропустіть