Samsung презентувала сенсор ISOCELL HP3 з роздільною здатністю 200 МП

Компанія Samsung презентувала мобільний сенсор з роздільною здатністю 200 МП, що отримав назву ISOCELL HP3. У нього найменші на ринку пікселі – розмір складає лише 0.56 мікрометра, що на 12 відсотків менше, ніж у попередника. Також у компанії обіцяють швидший автофокус та кращий HDR завдяки новому алгоритму накладання зображень.

Варто зазначити, що перший сенсор з роздільною здатністю 200 МП, Samsung ISOCELL HP1, був презентований 9 місяців тому, але ми поки так і не бачили смартфона з ним. У нового сенсора при зйомці в 50 МП розмір пікселя складає 1.12 мікрометра, а при біннінгу 16:1 та роздільній здатності 12.5 МП – 2.24 мікрометра.

Також у Samsung додали нове рішення для автофокусу, що отримало назву Super-QPD. Є можливість зйомки 8К-відео у 30 FPS та 4K 120 FPS з “мінімальними втратами поля огляду”. Покращений HDR забезпечується трьома стадіями Smart-ISO. Крім цього, варто згадати про можливість зйомки фото у 14 біт. Очікується, що Samsung ISOCELL HP3 поступить у масове виробництво вже цього року.


Джерело GSMArena

Не пропустіть